Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Zakończenie roku klas maturalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

28.04.2017 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych. Pożegnały się z nami klasy: 4E1 - wychowawca pani Jolanta Żurowska, 4E2 - wychowawca pani Maria Chmielnicka, 4Lg - wychowawca pani Halina Jelonkiewicz, 4Ps - wychowawca pani Katarzyna Pankowska, 4H - wychowawca pan Leszek Tomczyński.

 

alt

 

Więcej…
 
Pola Nadziei PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

"Pola Nadziei" to akcja, której celem jest wspieranie osób chorych na nowotwory. Ideą programu jest pozyskanie funduszy dla domowego hospicjum a także edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los nieuleczalnie chorych.

Wolontariusze z SKC działającego przy Zespół Szkół Ekonomicznych przeprowadzili w miesiącu kwietniu kwestę w szkole i w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu (niedziela 9. 04. 2017 rok). Dziękujemy księdzu proboszczowi Wiesławowi Lenartowiczowi za umożliwienie przeprowadzenia akcji i wszystkim parafianom za włączenie się w akcję "Pola nadziei".
Dziękujemy wszystkim uczniom Ekonomika za wsparcie finansowe akcji. 

 
Warsztaty germanistyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 7 kwietnia 2017 roku uczniowie z kl.4Lg pod opieką pani Anny Własiuk uczestniczyli w Warsztatach Germanistycznych na UTH w Radomiu:
- "Film niemiecki na przestrzeni lat" - warsztaty prowadziła pani dr Andrea Lax z Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf;

- "Niemcy traktują humor śmiertelnie poważnie, bo z żartami nie ma żartów. Spojrzenie na zalety, słabości, humor i wulgaryzmy w Niemczech"- warsztaty prowadziła pani dr Matylda Nowak z UTH w Radomiu.
alt
autor:Anna Własiuk
 
Relacja z VIII Rajdu Pamięci Firlej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek 04.04.2017r. uczniowie klasy 1Sp pod opieką pani Anety Konwy wzięli udział
w VIII Rajdzie Pamięci „Firlej”. Rajd został zorganizowany w 77 rocznicę pierwszych masowych egzekucji w czasie II wojny światowej na Firleju.

alt

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy klasy 2SP i 2LG1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 17 marc 2017 r uczniowie klasy 2SP i 2LG1 pod opieką pani Renaty Iwańczyk-Nawrot, pani Ewy Słomczyńskiej i pani Agnieszki Wierzbickiej-Krzak brali udział w wycieczce do Warszawy.

alt

Więcej…
 
Świąteczna zbiórka żywności - "Tak pomagam!" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W sobotę 25 marca 2017 roku po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas Diecezji Radomskiej w Zespół Szkół Ekonomicznych zbierali żywność w markecie Biedronka przy ulicy Żółkiewskiego w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności - "Tak pomagam!".

alt

Więcej…
 
Dzień wiosny - Wybory Miss i Mistera szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Finały Miss i Mistera Ekonomika już za nami !
Jak co roku cała społeczność Ekonomika zebrała się aby uczcić Pierwszy Dzień Wiosny. W tym roku mieliśmy przyjemność podziwiać rekordową liczbę kandydatów ( 15 dziewcząt oraz 16 chłopców ) wszyscy piękni, sympatyczni, zdolni i młodzi.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 10