n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Międzynarodowy Dzień Kropki 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W poniedziałek 17 września 2018 roku obchodzić będziemy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki - Dzień Talentów i Kreatywności.

alt

Prosimy o przyjście w stroju w kropki. Osoby ubrane w ubranie w kropki będą zwolnione z odpowiedzi ustnej. Najciekawsze stroje zostaną nagrodzone Nagrodą Dyrektora ZSE. Od rana w poniedziałek będzie można na II piętrze stworzyć swoje kropkowe dzieło, a także wypisać swoje talenty.Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Więcej informacji można uzyskać u pani Anny Własiuk i Anny Gregorczyk 

 
Kiermasz podręczników. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 19-21 września 2018 roku, na 2 piętrze koło sali 206 odbędzie się kiermasz podręczników szkolnych. Handel odbywać się będzie na długich przerwach ( 10:25-10:35, 11:20-11:35).

  • W środę 19.09 sprzedaż książek dla klasy 1,
  • w czwartek 20.09 sprzedaż książek dla klasy 2,
  • w piątek 21.09 sprzedaż książek dla klasy 3 i 4.

Książki sprzedajecie sami,na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Opiekę nad kiermaszem sprawować będą panie z Samorządu Uczniowskiego. Osoby zainteresowane zapraszamy do sprzedaży i zakupu podręczników.

 
Wystawa pt. Wojciech Fangor. Optyczne wibracje. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dzisiaj, tj. 14.06.2018 grupa uczennic z kl. 1E2 wzięła udział w warsztatach w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu. Zajęcia dotyczyły monograficznej wystawy pt. "Wojciech Fangor. Optyczne wibracje".

alt

Więcej…
 
Relacja z wizyty uczniów szkoły z Łodzi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniach 7-8 czerwca 2018 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Łodzi. Ośmioosobowa grupa przyjechała do nas pod opieką p. M. Anielaka w ramach współpracy kół logistycznych naszych szkół.

alt

Więcej…
 
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie kl. 2E1 pod opieką mgr H. Jelonkiewicz od października 2017 do maja 2018r. uczestniczyli w ogólnopolskim programie filmowym Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

alt

Więcej…
 
Dzień Dziecka - Dzień Sportu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

We wtorek 05.06.2018 w naszej szkole odbył sie Dzień Sportu.Uczniowie mogli obejrzeć pokaz Taekwondo w wykonaniu naszego nauczyciela pana Michała Kowalewskiego i jego uczniów, spróbować swoich sił podczas treningu Crossfit przeprowadzonego przez pana Mateusza Kornafela z CR Radom, a także mieli możliwość zatańczenia Zumby z panią Katarzyną Marszałek ze Szkoły Fitness i Tańca SalsaFit.

alt

Więcej…
 
Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSE rozstrzygnięte!

alt
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 19