n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Projekt - Lekcje z ZUS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Rozpoczynamy piątą edycję projektu „Lekcje z ZUS” w ramach której młodzież zdobywa praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej i przysługujących im świadczeń - czyli praw i obowiązków wynikających z podlegania ubezpieczeniom społecznym. 

alt

Więcej…
 
Europejski Dzień Języków- Wieża Babel w Ekonomiku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 26 września 2018 roku świętowaliśmy Europejski Dzień Języków  Już poprzedniego dnia korytarz drugiego piętra został udekorowany flagami i okolicznościowymi plakatami przez panie - Malinę Ślarzyńską, Karolinę Barską-Fomin i Annę Gregorczyk.

alt

Więcej…
 
Kiermasz podręczników. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Od środy 19.09.2018 do piątku 21.09.2018 na 2 piętrze podaczas długich przerw trwa kiermasz książek. Zapraszamy uczniów do sprzedaży i zakupu książek. W czwartek kiermasz będzie dla klas 3 i 4. Zmiana jest podyktowana wyjściem kl. 4 w piątek. W związku z tym klasy 2 zapraszamy na zakupy w piątek.

alt

Dla osób, które będą chciały jeszcze sprzedać lub zakupić książki dodatkowy termin dla wszystkich klas będzie w poniedziałek 24.09.2018 na długich przerwach. Opiekę sprawują panie z Samorządu Uczniowskiego.

 
Międzynarodowy Dzień Kropki 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W poniedziałek 17 września 2018 roku obchodzić będziemy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki - Dzień Talentów i Kreatywności.

alt

Prosimy o przyjście w stroju w kropki. Osoby ubrane w ubranie w kropki będą zwolnione z odpowiedzi ustnej. Najciekawsze stroje zostaną nagrodzone Nagrodą Dyrektora ZSE. Od rana w poniedziałek będzie można na II piętrze stworzyć swoje kropkowe dzieło, a także wypisać swoje talenty.Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Więcej informacji można uzyskać u pani Anny Własiuk i Anny Gregorczyk 

 
Kiermasz podręczników. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 19-21 września 2018 roku, na 2 piętrze koło sali 206 odbędzie się kiermasz podręczników szkolnych. Handel odbywać się będzie na długich przerwach ( 10:25-10:35, 11:20-11:35).

  • W środę 19.09 sprzedaż książek dla klasy 1,
  • w czwartek 20.09 sprzedaż książek dla klasy 2,
  • w piątek 21.09 sprzedaż książek dla klasy 3 i 4.

Książki sprzedajecie sami,na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Opiekę nad kiermaszem sprawować będą panie z Samorządu Uczniowskiego. Osoby zainteresowane zapraszamy do sprzedaży i zakupu podręczników.

 
Wystawa pt. Wojciech Fangor. Optyczne wibracje. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dzisiaj, tj. 14.06.2018 grupa uczennic z kl. 1E2 wzięła udział w warsztatach w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu. Zajęcia dotyczyły monograficznej wystawy pt. "Wojciech Fangor. Optyczne wibracje".

alt

Więcej…
 
Relacja z wizyty uczniów szkoły z Łodzi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniach 7-8 czerwca 2018 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Łodzi. Ośmioosobowa grupa przyjechała do nas pod opieką p. M. Anielaka w ramach współpracy kół logistycznych naszych szkół.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 19