n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Nasza ,,Szlachetna Paczka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dzisiaj w "Ekonomiku" nasza "Szlachetna paczka" została zapakowana i teraz liczy sobie ona 18 paczek. :-D. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za okazane serce!alt

Więcej…
 
Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym w kategorii chłopców. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dn.9.12.2016 r. w ZST w Radomiu  w ramach Mistrzostw Radomia w tenisie stołowym walczyli chłopcy . W rozgrywkach wystartowało 16  radomskich  szkół ( 64 zawodników).

Więcej…
 
Dziewczęta z Ekonomika najlepsze w Radomiu ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dn.8.12.2016 r. w ZST w Radomiu odbyły się  Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym  w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wystartowało 11 szkół. Ekonomik okazał się najlepszy zarówno w kategorii drużynowej jak i indywidualnej .

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Wolontariatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dzisiaj 5 grudnia w Międzynarodowym Dniu Wolontariatu - Zespół Szkół Ekonomicznych odwiedził ks. Marek Kujawski SAC kapelan Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Ks. Marek opowiedział uczniom Ekonomika o działalności domowego hospicjum i pracy wolontariuszy hospicyjnych.

Więcej…
 
Thanksgiving Day PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W ramach zapoznawania uczniów z kulturą krajów anglojęzycznych w piatęk 02.12.2016 r. odbyła sie krótka prezentacja na temat Thanksgiving Day - Święta Dziękczynienia. Mateusz Głogowski z klasy 4Lg zapoznał uczniów z historią i tradycją tego Święta, które obchodzone jest w czwarty czwartek listopada, w tym roku przypadało na 24 listopada.

Więcej…
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mateusza Gruszki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

W dniu 29 listopada 2016 roku w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest ono przyznawane za wybitne osiągnięcia w nauce dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu objętego nadzorem pedagogicznym Delegatury w Radomiu Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Najlepszym uczniem z naszej szkoły , który otrzymał Stypendium za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016 jest Mateusz Gruszka z klasy 4Lg. Mateusz uzyskał średnią 5,38. Został on stypendystą już po raz drugi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

alt

 

Więcej…
 
Konferencja ,, Bądź w pełni zdrowym, co to znaczy dla nas dziś". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 24 listopada 2016r. uczennice kalsy 2E2 wraz z wychowawczynią p.Anną Gregorczyk wzięły udział w konferencji ,,Bądź w pełni zdrowym, co to znaczy dla nas dziś" zorganizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne w Warszawie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 7