Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Mistrzynie Radomia z wizytą u pana Dyrektora. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Mistrzynie Radomia w tenisie stołowym w składzie: Ewelina Starzyńska, Kinga Frączak, Emilia Strzałkowska oraz Oliwia Janiec z wizytą u pana Dyrektora Rafała Walczaka. 

alt

autor: Małgorzata Olszewska

 
Ogólnopolska Zbiórka Żywności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W sobotę 10 grudnia 2016 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas Diecezji Radomskiej w Zespół Szkół Ekonomicznych zbierali żywność w markecie Biedronka przy ulicy Żółkiewskiego w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności - "Tak pomagam!".

Więcej…
 
Nasza ,,Szlachetna Paczka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dzisiaj w "Ekonomiku" nasza "Szlachetna paczka" została zapakowana i teraz liczy sobie ona 18 paczek. :-D. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za okazane serce!alt

Więcej…
 
Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym w kategorii chłopców. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dn.9.12.2016 r. w ZST w Radomiu  w ramach Mistrzostw Radomia w tenisie stołowym walczyli chłopcy . W rozgrywkach wystartowało 16  radomskich  szkół ( 64 zawodników).

Więcej…
 
Dziewczęta z Ekonomika najlepsze w Radomiu ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dn.8.12.2016 r. w ZST w Radomiu odbyły się  Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym  w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wystartowało 11 szkół. Ekonomik okazał się najlepszy zarówno w kategorii drużynowej jak i indywidualnej .

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Wolontariatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dzisiaj 5 grudnia w Międzynarodowym Dniu Wolontariatu - Zespół Szkół Ekonomicznych odwiedził ks. Marek Kujawski SAC kapelan Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Ks. Marek opowiedział uczniom Ekonomika o działalności domowego hospicjum i pracy wolontariuszy hospicyjnych.

Więcej…
 
Thanksgiving Day PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W ramach zapoznawania uczniów z kulturą krajów anglojęzycznych w piatęk 02.12.2016 r. odbyła sie krótka prezentacja na temat Thanksgiving Day - Święta Dziękczynienia. Mateusz Głogowski z klasy 4Lg zapoznał uczniów z historią i tradycją tego Święta, które obchodzone jest w czwarty czwartek listopada, w tym roku przypadało na 24 listopada.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 9