Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Złoty Medal Caritas Polska dla Ekonomika! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Podczas obchodów 25 lecia Caritas Diecezji Radomskiej, Szkolne Koło Caritas działające przy naszej szkole , za zasługi dla Caritas, zostało nagrodzone złotym medalem - "IN CARITATE SERVIRE" przyznanym przez Caritas Polska. Medal wręczył wolontariuszom i opiekunowi SKC - Dyrektor Caritas Polska, ks. dr Marian Subocz.

alt

Więcej…
 
Dzień Kariery w Muzeum Wsi Radomskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

We wtorek 16 maja 2017 Ekonomik prezentował swoją ofertę edukacyjną na " Dniu Kariery" zorganizowanym przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Piękna sceneria Muzeum Wsi Radomskiej przyciągnęła rzesze gimnazjalistów. Pomogliśmy w wyborze szkoły tym niezdecydowanym. Mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi we wrześniu w Ekonomiku.alt

 
Pożegnanie Wolontariuszy ZSE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 28 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkól Ekonomicznych odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych.

Więcej…
 
Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 26 kwietnia odbyła się pielgrzymka maturzystów do Częstochowy na Jasną Górę i do sanktuarium w Gidlach.

alt

Więcej…
 
Zakończenie roku klas maturalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

28.04.2017 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych. Pożegnały się z nami klasy: 4E1 - wychowawca pani Jolanta Żurowska, 4E2 - wychowawca pani Maria Chmielnicka, 4Lg - wychowawca pani Halina Jelonkiewicz, 4Ps - wychowawca pani Katarzyna Pankowska, 4H - wychowawca pan Leszek Tomczyński.

 

alt

 

Więcej…
 
Pola Nadziei PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

"Pola Nadziei" to akcja, której celem jest wspieranie osób chorych na nowotwory. Ideą programu jest pozyskanie funduszy dla domowego hospicjum a także edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los nieuleczalnie chorych.

Wolontariusze z SKC działającego przy Zespół Szkół Ekonomicznych przeprowadzili w miesiącu kwietniu kwestę w szkole i w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu (niedziela 9. 04. 2017 rok). Dziękujemy księdzu proboszczowi Wiesławowi Lenartowiczowi za umożliwienie przeprowadzenia akcji i wszystkim parafianom za włączenie się w akcję "Pola nadziei".
Dziękujemy wszystkim uczniom Ekonomika za wsparcie finansowe akcji. 

 
Warsztaty germanistyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 7 kwietnia 2017 roku uczniowie z kl.4Lg pod opieką pani Anny Własiuk uczestniczyli w Warsztatach Germanistycznych na UTH w Radomiu:
- "Film niemiecki na przestrzeni lat" - warsztaty prowadziła pani dr Andrea Lax z Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf;

- "Niemcy traktują humor śmiertelnie poważnie, bo z żartami nie ma żartów. Spojrzenie na zalety, słabości, humor i wulgaryzmy w Niemczech"- warsztaty prowadziła pani dr Matylda Nowak z UTH w Radomiu.
alt
autor:Anna Własiuk
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 13