n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery
duże małe domyślna
SzOK
Warsztaty w PG nr 3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 09.03.2017r. nauczycielki Kamila Sikora i Marta Hartmann zostały zaproszone przez doradcę zawodowego p. Agatę Towarek  do PG nr 3 w Radomiu, na warsztaty dotyczące praw konsumenta.

Więcej…
 
Wizyta uczniów z PG nr 22. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 8 lutego 2016 roku, odbyły się w naszej szkole warsztaty dla gimnazjalistów, promujące zawody technik ekonomista, handlowiec, logistyk, spedytor oraz technik eksploatacji portów i terminali.

Więcej…
 
Lekcje z ZUS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Młodzież, która zgłosiła chęć przystąpienia do OLIMPIADY WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH w edycji 2016/2017 uczestniczyła  25.11.2016r. pod opieką p. Kamili Sikory w 4 lekcji programu edukacyjnego ,,Lekcje z ZUS” zorganizowanego przez pracowników ZUS. 

Więcej…
 
Warsztaty ,,Spotkanie z biznesem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 16.11.2016r.  klasa 3SP wraz z opiekunem p. Kamilą Sikorą mieli okazję uczestniczyć  w zajęciach  warsztatowych pt. ,, Spotkanie z biznesem" zorganizowanych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości.

Więcej…
 
Warsztaty ,,Bądź przedsiębiorczy." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Relacja ze Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 14-20 Listopada 2016 roku
Popełniłeś błąd. Czy to koniec świata? Czy dopiero początek nauki i rozwijania się w kierunku, w którym chcesz iść? Popatrz na swoją "porażkę" jak na wskazówkę. O czym ona Ci mówi? Co z tego doświadczenia możesz zabrać w przyszłość? Czy gdybyś się nie pomylił wiedziałbyś to, co wiesz teraz?

Więcej…
 
Spotkanie ze specjalistą ds. rozliczeń działu transportu ciężkiego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 RELACJA ZE SPOTKANIA ZE SPECJALISTĄ DS. ROZLICZEŃ DZIAŁU TRANSPORTU CIĘŻKIEGO, zorganizowanego dla klas 3 i 4 kształcących się w naszej szkole w zawodach technik logistyk, technik spedytor i technik eksploatacji portów i terminali.

Więcej…
 
Wizyta w Banku PeKao S.A w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie naszej Szkoły : klasa 3Lg pod opieką p.Ewy Słomczyńskiej  i p. Marty Mortki ( 16.11.2016) oraz klasa 2E2 pod opieką p.Anny Gregorczyk i  p.Doroty Fudali-Borowskiej (18.11.2016) zwiedzali  II Oddział Banku PeKaO  S.A.  w Radomiu na ulicy Pilsudskiego.

Więcej…
 
Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 PODSUMOWANIE ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI  I DZIAŁAŃ ORGANIZOWANYCH Z TEJ OKAZJI PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ

 
 

Od  dziewięciu  lat,  w  listopadzie organizowany  jest  w  ponad  150 krajach świata, w tym w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W tym roku obchodzony w dniach 14-20 listopada 2016 r. Przez ten okres przedsiębiorcy,  mentorzy, przedstawiciele organizacji biznesowych i środowisk naukowych, instytucje edukacyjne oraz urzędy pracy podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości.

Więcej…
 
Warsztaty w WUP klasy 4Lg PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klasy 4 Lg wraz z opiekunem panią profesor Martą Mortką w dniu 15.11.2016 uczestniczyli w warsztatach, zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Radomiu, który mieści się przy ul. Mokrej 2.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 5