n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery
duże małe domyślna
SzOK
Prezentacja multimedialna Bartłomieja Miśtala : Komputerowe wspomaganie firm logistycznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 13 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyła się bardzo interesująca PREZENTACJA MULTIMEDIALNA/KONFERENCJA dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów klas o profilach logistycznych i spedycyjnych, między innymi klas 1 Lg1, 1Lg2, 1Sp, 2 Lg1, 2 Lg2, 3 Lg1, 3 Lg2 pt. „KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE FIRM LOGISTYCZNYCH”.

alt

Więcej…
 
Wycieczka na lotnisko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Brali w niej udział goście- młodzież kształcąca się na kierunku technik logistyk z Łodzi oraz nasza młodzież z kółka logistycznego.

alt
Więcej…
 
VIII Poznańskie Forum Logistyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniach 12-13.04.2018 członkowie Szkolnego Koła Logistycznego pod opieką pani profesor Teresy Sikorskiej uczestniczyli w VIII Poznańskim Forum Logistycznym organizowanym przez Koło Naukowe "Logistyka" działające na Politechnice Poznańskiej.

alt

Więcej…
 
Warsztaty: Planowanie kariery zawodowej - matura i co dalej? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 10 kwietnia 2018 r. uczniowie klas maturalnych 4 E1, 4E2, 4 Sp, 4 Hp i 4 Lg kończących Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu, w ramach inicjatyw Szkolnego Ośrodka Kariery, spotkali się z doradcami zawodowymi Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia w Radomiu– p. Małgorzatą Czarnotą oraz p. Moniką Dryją. Tematem przewodnim spotkania i warsztatów było: „PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ – MATURA I CO DALEJ?”.  

alt
Więcej…
 
Global Money Week 12-18.03.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Od 12 do 18 marca 2018 r. Nasza Szkoła uczestniczyła w projekcie GLOBAL MONEY WEEK - ŚWIATOWY TYDZIEŃ PIENIĄDZA, którego koordynatorem był Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Ministerstwem Finansów, a w szkole Pani profesor Marta Mortka wraz z panią Martą Hartmann i Kamilą Sikorą. Główną ideą akcji Global Money Week jest zainspirowanie dzieci i młodzieży do zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia samodzielności finansowej w dorosłym życiu, przygotowanie młodego pokolenia do podejmowania świadomych decyzji finansowych, a tym samym walka z wykluczeniem finansowym.

alt
 
Więcej…
 
Akademia Przedsiębiorcy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 7 marca 2018 r. nauczycielki przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu Panie: Maria Chmielnicka, Magdalena Szczepanowska-Bartosiewicz i Monika Wiśniewska brały udział w konferencji Akademii Przedsiębiorcy. To już 9 edycja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Tegoroczne spotkanie poświęcone było skuteczniej komunikacji w firmach. 

alt

Więcej…
 
Warsztaty w PSP nr 22 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 13 lutego 2018 r. Pani profesor Marta Hartmann i Marta Mortka gościły z wizytą w PSP nr 22 ul. Krucza 2/10 w Radomiu, gdzie dla 5 klas młodzieży gimnazjalnej zaprezentowały ofertę naszej szkoły oraz poprowadziły warsztaty tematyczne pt. "Zachowania przedsiębiorcze i zakładanie własnej działalności gospodarczej".

alt

Więcej…
 
SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 04 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu mieliśmy okazję gościć przedstawicieli Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie tzw. "Szkoła Orląt" - uczelni wojskowej z 90-letnią tradycją. Dla niektórych uczniów – uczelni - już znanej z okazji odbycia w zeszłym roku wycieczki przedmiotowej do Dęblina i zwiedzania bazy dydaktycznej tejże Szkoły na terenie jednostki wojskowej.

alt

Więcej…
 
Lekcje z ZUS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 24.11.2017r. uczniowie, którzy zgłosili się do olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej 

o ubezpieczeniach społecznych” uczestniczyli  pod opieką p. Kamili Sikory w  lekcji  
nt. ,,e-ZUS, czyli firma pod ręką” w radomskim oddziale ZUS.
alt
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 5