n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka
duże małe domyślna
Biblioteka
Akcja "Nagradzanie za czytanie" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji Nagradzanie za czytanie. W jej ramach można wziąć udział w trzech zabawach.

alt

Więcej…
 
IV Regionalny Konkurs Pięknego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Dnia 25 marca 2019 roku, uczeń Naszej Szkoły Kacper Klocek z kasy 1Lg2 wziął udział
w Koncercie Laureatów IV Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Kacper zdobył wyróżnienie w tym konkursie, prezentując fragment "Potopu" H. Sienkiewicza.

Gratulujemy!!!

alt

 
Sleeveface w bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

7 marca 2019 r. w bibliotece szkolnej uczniowie z klasy 1lg2: Bernadetta Trojanowska, Julia Stępień, Katarzyna Białas, Natalia Wlazło, Jakub Nowak, Michał Dygas i Kacper Klocek "ubierali się w książki " czyli bawili się w Sleeveface. Celem tej akcji jest promocja czytelnictwa i nowości książkowych.

Oto efekty:

alt

 
Przedszkolak w bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Dzisiaj bibliotekę w Naszej Szkole, jak co roku, odwiedziły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 12 w Radomiu. Przy pomocy uczniów z klasy 1LG2: Wiktorii Orchel, Kingi Sałaty, Michała Dygasa, Dominiki Balcerek, Bernadetty Trojanowskiej i Kacpra Klocka, dzieciaczki wykonały zakładki do książek. Było też wspólne czytanie bajek i próby wypożyczania książek czytelnikom. Bajkę dzieciom czytał Kacper Klocek - laureat etapu regionalnego konkursu Pięknego Czytania. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wierszyk i zapozowały do wspólnej fotografii.

alt

 

 
Konkurs Pięknego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Dnia 25 lutego 2019 w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap konkursu Pięknego czytania. Wzięło w nim udział 8 uczniów. Jury w składzie Renata Iwańczyk-Nawrot, Dorota Niewiadomska i Karolina Patyk oceniało płynność i bezbłędność czytania, wyrazistość i dykcję, interpretację czytanego tekstu i ogólne wrażenie artystyczne. Miejsce pierwsze zajął Kacper Klocek z klasy 1LG2, drugie Andżelika Wojdat z kasy 1PT. Te dwie osoby będą reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym konkursu, który odbędzie się dnia 11 marca w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3