n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka
duże małe domyślna
Biblioteka
Konkurs O bibliotece na wesoło – konkurs na mem - wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Konkurs O bibliotece na wesoło – konkurs na mem o bibliotece szkolnej z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych został rozstrzygnięty! 

Pierwsze miejsce :  Justyna Sobieraj z klasy 3E1g
Drugie miejsce :  Wiktoria Maj z klasy 2E1
Trzecie miejsce:  Antoni Rylski z klasy 1LGS
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki szkolnej na długiej przerwie, dnia 25.10.2021 (poniedziałek).
alt
 
Bookcrossing - Uwolnij książkę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka ZSE w Radomiu zaprasza do wzięcia udziału w Akcji Bookcrossing -  Uwolnij książkę.   Jest to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych tzw. półkach bookcrossingowych (stoliki, regały, gabloty), po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej. W Naszej Szkole w bibliotece utworzono takie specjalne miejsce ,skąd  będzie można wziąć książki, które się na niej znajdą, a także przynieść i zostawić swoje.  Akcja trwa do końca października.  Zachęcamy do zabawy!

 
Konkurs " O bibliotece na wesoło - konkurs na mem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Konkurs "O bibliotece na wesoło – konkurs na mem o bibliotece szkolnej z okazji Międzynarodowego miesiąca bibliotek Szkolnych".

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie na mem o bibliotece szkolnej. Wystarczy wykonać w dowolnej aplikacji czy programie mem, którego tematyka związana jest z biblioteką szkolną, lekturami szkolnymi czy czytaniem książek. Efekty pracy należy przesłać do dnia 18 października 2021 na adres mailowy:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej…
 
IV Regionalny Konkurs Pięknego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Dnia 25 marca 2019 roku, uczeń Naszej Szkoły Kacper Klocek z kasy 1Lg2 wziął udział
w Koncercie Laureatów IV Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Kacper zdobył wyróżnienie w tym konkursie, prezentując fragment "Potopu" H. Sienkiewicza.

Gratulujemy!!!

alt

 
Sleeveface w bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

7 marca 2019 r. w bibliotece szkolnej uczniowie z klasy 1lg2: Bernadetta Trojanowska, Julia Stępień, Katarzyna Białas, Natalia Wlazło, Jakub Nowak, Michał Dygas i Kacper Klocek "ubierali się w książki " czyli bawili się w Sleeveface. Celem tej akcji jest promocja czytelnictwa i nowości książkowych.

Oto efekty:

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3