n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog
duże małe domyślna
Pedagog
Warsztaty arteterapii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Nasi uczniowie kilka dni temu uczestniczyli w zorganizowanych przez pedagoga i psychologa szkolnego warsztatach arteterapii . Warsztaty zorganizowane zostały w ramach realizacji programu Szkoła Myślenia Pozytywnego.

alt

 
Tydzień dbania o relacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Tydzień dbania o relacje już za nami. Towarzyszyły nam uśmiech, dobre słowo i dobra zabawa.

alt

Nie zabrakło też miejsca na poważne i trudne rozmowy. Dbanie o relacje to uważność na drugiego człowieka. Tydzień ten był prowadzony  przez psychologa i pedagoga szkolnego w ramach realizacji programu Granie na ekranie .

Więcej…
 
Szkoła myślenia pozytywnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

alt 

Chcieliśmy poinformować iż nasza szkoła zakwalifikowała sie do programu Szkoła Myślenia Pozytywnego. To autorski program certyfikacyjny stworzony i realizowany od 2016 przez Fundację Instytut Edukacji Pozytywnej.

Głównym celem Programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. Szkoła Myślenia Pozytywnego to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.
W czasie trwania Programu, wspólnie przechodzimy przez różnorodne aspekty wpływające na zdrowie psychiczne zarówno dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych z ich otoczenia. W ramach SMP placówki uczestniczą w szkoleniach, warsztatach, programach dedykowanych, samodzielnie realizują co miesiąc szereg wyzwań angażując w to całe społeczności szkolne (uczniów, uczennice, nauczycieli, rodziców i mieszkańców swoich miast). Każdy miesiąc to nowe zadania, nowe tematy i nowe możliwości na kreatywne działania!
alt
 
Godziny pracy psychologa i pedagoga szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 

 alt

 
Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Radomiu Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Więcej…
 
23.02 Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 23.02 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Na świecie 350 milionów ludzi choruje na depresje.

alt

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5