n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog
duże małe domyślna
Pedagog
ALPMIM INTERWENCJA ARTYSTYCZNA z Krakowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 28.02.2019 r.uczniowie ZSE mieli możliwość uczestniczenia w spektaklu profilaktycznym ,, Przyszłość?". 

alt

Więcej…
 
Działania profilaktyczne dla klas I - spotkanie z funkcjonariuszem Policji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W lutym 2019 r. na terenie ZSE w Radomiu p.pedagog Justyna Nowak we współpracy z KMP w Radomiu zorganizowania zajęcia dla klas 1Pt, 1Lg2 z zakresu profilaktyki uzależnień ,,Narkotyki i dopalacze" oraz uczniów klas 1Sp, 1Lg2 ,, Przemoc i agresja wśród młodzieży". Uczniowie zostali zapoznani z konsekwencjami zachowań ryzykownych. Zostali poinformowani takze gdzie, do kogo mogą udać  się osoby doznające zachowań przemocowych.

alt

 
Czuję się bezpiecznie,gdy.... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W styczniu 2019 r. p.pedagog Justyna Nowak zapoznała uczniów kl.3 Sp, 3Lg1, 3E1,3E2, 2E2, 1E2, 2Hp z krótkim instruktażem prawidłowego zachowania i reagowania w sytuacjach kryzysowych. Uczniowie  chetnie opowiadali o sytuacjach z jakimi przyszlo im sie zmagac w zyciu codziennym - nie zawsze wtedy wiedzieli jak zachować się w danej sytuacji. Dlatego p.pedagog podkreśliła, że każdy jest zobowiązany do udzielenia pomocy osobie, która stała się ofiarą przestępstwa czy wypadku ale wazne jest wtedy zapewnienie bezpieczenstwa takze sobie. P.Justyna Nowak poinformowala uczniow jak prawidlowo powinno wyglądać zgłoszenie w/w czynu.

 
Akcja profilaktyczna Trzeźwo myślę - trzeźwo jeżdżę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Pani pedagog w klasach III przeprowadziła zajęcia profilaktyczne w ramach akcji Trzeźwo myślę - trzeźwo jeżdżę " .
alt
 
Więcej…
 
Zajęcia profilaktyczne z zakresu profilaktyki uzależnień. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 22.05.2018 r. oraz 29.05.2018 r. młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu miała możliwość uczestniczenia w ramach projektu  współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Radom "Prowadzenie szkolnych programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży ".

alt

Więcej…
 
Zajęcia profilaktyczne z paniami ze Szkoły Radzenia i Rodzenia BeBa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 29.05.2018 r. młodzież z ZSE w Radomiu uczestniczyła w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez Panie ze Szkoły Radzenia i Rodzenia BeBa. Młodzież miała możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami związanymi zagadnieniami ze wczesnego macierzyństwa i opieki nad noworodkiem. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.

alt
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3