n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog
duże małe domyślna
Pedagog
Zajęcia profilaktyczne z zakresu profilaktyki uzależnień. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 22.05.2018 r. oraz 29.05.2018 r. młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu miała możliwość uczestniczenia w ramach projektu  współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Radom "Prowadzenie szkolnych programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży ".

alt

Więcej…
 
Zajęcia profilaktyczne z paniami ze Szkoły Radzenia i Rodzenia BeBa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 29.05.2018 r. młodzież z ZSE w Radomiu uczestniczyła w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez Panie ze Szkoły Radzenia i Rodzenia BeBa. Młodzież miała możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami związanymi zagadnieniami ze wczesnego macierzyństwa i opieki nad noworodkiem. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.

alt
Więcej…
 
Działania pedagoga szkolnego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Pedagog p. Justyna Nowak w miesiącu lutym 2018 r. uczestniczyła w szkoleniu na temat -,, Rola pedagoga w doradztwie zawodowym". Podczas spotkania przedstawione zostały nowe rozporządzenia dotyczące organizacji doradztwa zawodowego na terenie szkoły w roku szkolnym 2018/2019. Pedagog poszerzył swoją wiedzę na temat sposobu urozmaicenia prowadzenia zajęć dla młodzieży z zakresu doradztwa zawodowego.

Więcej…
 
Warsztaty integracyjne dla młodziezy klas I PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Warsztaty integracyjne dla młodzieży klas I  w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu  w roku szkolnym 2017/2018.

W miesiącu IX pedagog szkolny przeprowadził warsztaty integracyjne dla uczniów wszystkich klas I „ Poznajmy się ”. Głównym celem zajęć było wsparcie procesu integracji i rozwoju relacji pomiędzy uczestnikami zajęć. 
Więcej…
 
Spotkanie z rodzicami klas I z psychologiem i pedagogiem szkolnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Spotkania z rodzicami klas I z psychologiem p. Magdaleną Rejmer oraz pedagogiem szkolnym p. Justyną Nowak w roku szkolnym 2017/2018.
 
W miesiącu IX podczas spotkań z rodzicami we wszystkich klasach pierwszych zostało zorganizowane spotkanie z psychologiem i pedagogiem szkolnym. Rodzice uczniów zostali zapoznani z godzinami pracy psychologa i pedagoga oraz z zakresem oferowanej pomocy psychologiczno – pedagogicznej zorganizowanej na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych  ( uwzględniając możliwość organizacji zajęć dydaktyczno – wyrównawczych i zajęć specjalistycznych ). 
 
Więcej…
 
Zadania psychologa/ pedagoga szkolnego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Zadania psychologa/ pedagoga szkolnego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu
zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 09 sierpnia 2017r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Na podstawie art. 47 ust. 1 pkt.5 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59 i 949)  §24.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 3