n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog
duże małe domyślna
Pedagog
Czuję się bezpiecznie,gdy.... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W styczniu 2019 r. p.pedagog Justyna Nowak zapoznała uczniów kl.3 Sp, 3Lg1, 3E1,3E2, 2E2, 1E2, 2Hp z krótkim instruktażem prawidłowego zachowania i reagowania w sytuacjach kryzysowych. Uczniowie  chetnie opowiadali o sytuacjach z jakimi przyszlo im sie zmagac w zyciu codziennym - nie zawsze wtedy wiedzieli jak zachować się w danej sytuacji. Dlatego p.pedagog podkreśliła, że każdy jest zobowiązany do udzielenia pomocy osobie, która stała się ofiarą przestępstwa czy wypadku ale wazne jest wtedy zapewnienie bezpieczenstwa takze sobie. P.Justyna Nowak poinformowala uczniow jak prawidlowo powinno wyglądać zgłoszenie w/w czynu.

 
Akcja profilaktyczna Trzeźwo myślę - trzeźwo jeżdżę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Pani pedagog w klasach III przeprowadziła zajęcia profilaktyczne w ramach akcji Trzeźwo myślę - trzeźwo jeżdżę " .
alt
 
Więcej…
 
Zajęcia profilaktyczne z zakresu profilaktyki uzależnień. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 22.05.2018 r. oraz 29.05.2018 r. młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu miała możliwość uczestniczenia w ramach projektu  współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Radom "Prowadzenie szkolnych programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży ".

alt

Więcej…
 
Zajęcia profilaktyczne z paniami ze Szkoły Radzenia i Rodzenia BeBa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 29.05.2018 r. młodzież z ZSE w Radomiu uczestniczyła w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez Panie ze Szkoły Radzenia i Rodzenia BeBa. Młodzież miała możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami związanymi zagadnieniami ze wczesnego macierzyństwa i opieki nad noworodkiem. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.

alt
Więcej…
 
Działania pedagoga szkolnego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Pedagog p. Justyna Nowak w miesiącu lutym 2018 r. uczestniczyła w szkoleniu na temat -,, Rola pedagoga w doradztwie zawodowym". Podczas spotkania przedstawione zostały nowe rozporządzenia dotyczące organizacji doradztwa zawodowego na terenie szkoły w roku szkolnym 2018/2019. Pedagog poszerzył swoją wiedzę na temat sposobu urozmaicenia prowadzenia zajęć dla młodzieży z zakresu doradztwa zawodowego.

Więcej…
 
Warsztaty integracyjne dla młodziezy klas I PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Warsztaty integracyjne dla młodzieży klas I  w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu  w roku szkolnym 2017/2018.

W miesiącu IX pedagog szkolny przeprowadził warsztaty integracyjne dla uczniów wszystkich klas I „ Poznajmy się ”. Głównym celem zajęć było wsparcie procesu integracji i rozwoju relacji pomiędzy uczestnikami zajęć. 
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 3