n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

1 miejsce w piłce ręcznej chłopców!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 20 stycznia na hali sportowej VI LO im. J. Kochanowskiego odbyły się finały piłki ręcznej chłopców szkół ponadpodstawowych w ramach XVI Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Chłopaki z naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Kotowicz wygrali wszystkie mecze i zostali MISTRZAMI RADOMIA!!!

alt

Gratulujemy!!!

 
Konkurs na "Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 20 grudnia 2019 roku rozstrzygnięty został Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową zorganizowany przez P. Agate Sawicka. Nagrodzeni zostali: Magdalena Kucharska (kl.1Lg1g) i Damian Stajniak(kl.1 Lg2g). Gratulacje zwycięzcom złożyli Pani dyrektor Marta Hartman i Pan dyrektor Rafał Walczak.alt

 

 
I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dziewczęta z Ekonomika zajęły I miejsce w piłce ręcznej.

alt

Więcej…
 
Euklides - etap szkolny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 10 grudnia 2019 odbył się etap szkolny XXI Konkursu Matematycznego „Euklides", w którym wzięło udział 13. uczniów z klas 3E1, 3E2 i 3Lg1.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Natalia Starzyk (3E1 i najwięcej uzyskanych punktów), Robert Kiedrzyński z 3E1 i Wiktoria Pysiak z 3Lg1.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a uczniom, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu, gratulujemy.
 
Brązowy medal w tenisie stołowym chłopaków. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

10 grudnia na obiektach ZST odbył się kolejny dzień zmagań w tenisie stołowym. Tym razem walczyli panowie. Drużyna pod opieką pani Małgorzaty Olszewskiej w składzie: Bartłomiej Sułkowski, Paweł Krawczyk, Grzegorz Mąkosa z kl. 4 lg1 oraz Emil Wiśniewski z kl. 1spg wywalczyła drużynowo brąz.Bartłomiej Sułkowski zajął IV miejsce w konkurencji indywidualnej.

alt
 
Więcej…
 
Srebrny medal w tenisie stołowym dziewcząt. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 9 grudnia w ZST w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym dziewcząt. Reprezentacja szkoły pod opieką pani Małgorzaty Olszewskiej w składzie: Klaudia Prasek, Ewa Woźniak ucz. klasy 3e2, Patrycja Stefańska, Wiktoria Lewandowska ucz.klasy 2e1 oraz wspierająca na rezerwie Wiktoria Mirota ucz klasy 1e1p zdobyły II miejsce.

alt

Więcej…
 
II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 6 grudnia uczniowie naszej szkoły: Natalia Wojtala - 4Lg2, Adam Jeżak – 4Lg1, Paweł Krawczyk – 4Lg1, Artur Kozera – 4Lg1, Bartłomiej Sułkowski – 4Lg1 wzięli udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, który odbył się w Zespole Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

alt

Więcej…
 
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 5 grudnia zostały rozegrane finały Mistrzostw Szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 7 zawodniczek.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 16