n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Piłka nożna dziewcząt w ramach ROM. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Zespół Szkół Ekonomicznych w dniu 17.09.2021r. zgłosił się na zawody sportowe ROM w piłkę nożną dziewcząt. W związku z nie stawieniem się drużyn I LO, III LO i ZS Budowlanych przechodzimy do finałów, które odbędą się 24 września.

alt

 
Dzień kropki- wyniki konkursów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dzisiaj wyłonieni zostali zwycięzcy konkursów z Dnia Kropki.  W konkursie na najciekawszy strój w kropki: Dominika Trojacka kl. 1Hpt,  Wiktor Błędowski kl. 1LgS i Adam Grzegorczyk kl. 2Lg oraz Łucja Smagowska kl.1ER, Wiktoria Jarząbek kl. 2E1, Wiosna Jakub kl. 3Ptp i Daria Stanisławek kl. 3 Ptp w konkursie na najciekawszy rysunek w kropki. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy jutro (piątek 17.09.2021) o godz. 11.15 po odbiór Nagrody Dyrektora Szkoły do gabinetu pani Dyrektor.

alt

 
Konkurs Matematyczny dla klas drugich po gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 22 maja 2021r. odbył się Konkurs Matematyczny dla klas drugich po gimnazjum. Na poziomie podstawowym najwięcej punktów uzyskała Kamila Kowalczyk z klasy 2Lg2, a na poziomie rozszerzonym Magda Baran z klasy 2Lg1p. Wyróżnione uczestniczki konkursu są uczennicami Pani Profesor Marzeny Szczepaniak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.
 
Kangur Matematyczny. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Miło nam poinformować, że w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Dawid Kowalczyk z klasy 3Lg1 uzyskał wynik bardzo dobry. Konkurs został przeprowadzony stacjonarnie dnia 22 kwietnia 2021 roku, jedna osoba w związku z kwarantanną pisała w formie zdalnej.
alt
Z naszej szkoły wzięło w nim udział 6 uczniów - 2 w kategorii Junior i 4 w kategorii Student. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników!
 
Szkolny konkurs matematyczny dla klas 1. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

29 kwietnia 2021 uczniowie klas pierwszych wzięli udział w kolejnym szkolnym konkursie matematycznym.

Na poziomie podstawowym najwięcej punktów uzyskała Julia Celej z klasy 1Hp, zdobywając pierwsze wyróżnienie. Drugie wyróżnienie otrzymała Oliwia Baranowska z klasy 1Lgs.
 
Więcej…
 
Konkurs "Przeczytałem dziś książkę, dobrą książkę" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 27.04.2021 w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród w wewnątrzszkolnym konkursie "Przeczytałem dziś książkę,  dobrą książkę ". Konkurs polegał na przedstawieniu wybranej książki w formie filmku lub prezentacji i polecenie jej innym. Trzecie miejsce zajęła Kinga Markowska z 2E1p, drugie Natalia Woźniak z 2lg2g, natomiast pierwsze Weronika Zielonka z 3lg2. Nagrody wręczyła pani dyrektor Marta Hartmann. Organizatorkami konkursu i jednocześnie członkami jury były panie: Dorota Niewiadomska ( nauczyciel bibliotekarz), Aneta Berlińska ( nauczyciel bibliotekarz) i Renata Iwańczyk-Nawrot ( nauczyciel polonista). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! P.S. Prace laureatki pierwszego miejsca można zobaczyć na szkolnym profilu Facebook.

alt

 
Wręczenie nagród Money Global Week 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło nam poinformować, iż w dniu 15.04.2021 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród przyznanych w ramach organizacji szkolnego konkursu fotograficznego pt. „Żądza pieniądza. Wpływ pieniądza na postrzeganie najbliższego otoczenia i drugiego człowieka” realizowanego z okazji tygodnia MONEY GLOBAL WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku pod patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Pana Rafała Rajkowskiego.4

alt

Więcej…
 
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. „Żądza pieniądza. Wpływ pieniądza na postrzeganie najbliższego otoczenia i drugiego człowieka” organizowanego w ramach tygodnia MONEY GLOBAL WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku pod patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Pana Rafała Rajkowskiego
alt
Niezwykle miło nam poinformować, iż spośród wielu prac fotograficznych nadesłanych na w/w konkurs JURY w składzie:
1. Pan Rafał Rajkowski – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego
2. Pani Marzena Burzyńska – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu
3. Pani Marta Hartmann – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu
4. Pani Emilia Soból - Organizator konkursu, nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
5. Pani Marta Mortka - Współorganizator konkursu –– Kierownik Szkolenia Praktycznego i Szkolny Koordynator Inicjatyw Światowego Tygodnia Pieniądza 2021 MONEY GLOBAL WEEK
 
wybrało i nagrodziło prace następujących uczniów:
 
I MIEJSCE – Martyna Gromska klasa 2 Lg1p
alt
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 19