n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Ogólnopolski konkurs "Turbolandeskunde" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 6.03.2020 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu PSNJN "TURBOLANDESKUNDE - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego".

alt

Więcej…
 
Eliminacje Okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 5 marca 2020 r. uczennice klasy 4E2 Natalia Czubak i Magda Sobczak wzięły udział w Eliminacjach Okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W ramach Olimpiady Przedsiębiorczości uczennice wraz z opiekunem Panią Eweliną Markowską uczestniczyły w wykładzie dr Mariusza Strojnego pt. „ Rola wiedzy i kapitału intelektualnego w kreowaniu wartości współczesnych organizacji”.

alt

Więcej…
 
XXI Konkurs matematyczny "Euklides" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 5 marca 2020 odbył się w naszej szkole etap rejonowy XXI Konkursu Matematycznego "Euklides". W konkursie uczestniczyli uczniowie z Opoczna, Otwocka i z naszej szkoły. Dziękujemy za udział i życzymy awansu do finału.

 
Teleturniej "Bitwa Klas Ekonomika." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Przedstawiciele klas 1,2,3 i 4 we wtorek 4 lutego wzięli udział w Teleturnieju Bitwa Klas Ekonomika. Pytania były z różnych dziedzin m.in. ze sportu, matematyki, języków, gier czy historii szkoły.

alt

Więcej…
 
Debata ekspercka "Profesjonalizm branży księgowej" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Akademickie Biuro Rachunkowe Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Studenckie Forum Business Centre Club zapraszają nauczycieli oraz uczniów do udziału w debacie eksperckiej nt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki  opartej na wiedzy”, która odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku, WSH ul. Traugutta 61a W ramach debaty odbędą się dwa konkursy skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Więcej…
 
Konkurs na kalendarz adwentowy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tym roku licznie w Konkursie na kalendarz adwentowy, organizowanym przez Oddział Nauczycieli Języka Niemieckiego w Radomiu.

alt

Więcej…
 
Konkurs "Ściana zawodowa - plakat cyfrowy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczennice kl. 2Sp Magdalena Klepacz, Paulina Papis, Wiktoria Nowak i Zuzanna Król otrzymały imienne zaświadczenia uczestnictwa w konkursie "Ściana zawodowa - plakat cyfrowy" rozpisanym przez Goethe-Institut w Warszawie w ramach projektu "Niemiecki - sukces w zawodzie. To pierwszy udział naszej szkoły w konkursie związanym z językiem niemieckim zawodowym. Potrzebne do konkursu słownictwo uczniowie kl. 2Sp i 3Sp poznawali na zajęciach dodatkowych w ramach projektu "Deutsch Plus". Już wkrótce elementy słownictwa zawodowego dla spedytorów i logistyów pojawią się na ścianie w sali 208.

alt

 
Olimpiada Przedsiębiorczości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 5 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Do drugiego etapu Olimpiady na szczeblu okręgowym zakwalifikowały się dwie osoby: Natalia Czubak klasa 4E2 i Magda Sobczak klasa 4E2. Eliminacje okręgowe odbędą się 5 marca 2020r w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczkom życzymy powodzenia.

Organizatorzy eliminacji szkolnych: B. Sztobryn- Głowińska, S. Surma, M. Chmielnicka
Opiekunowie merytoryczni E. Markowska, U. Wolska
 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 17