Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

IV Międzynarodowy turniej w halowej piłce nożnej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Nasi uczniowie wzięli udział w IV Międzynarodowym turnieju w halowej piłce nożnej.

alt

Więcej…
 
Konkurs Business English dla Logistyków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

28 lutego odbył się szkolny konkurs Business English dla Logistyków. Udział w konkursie wzięły klasy 2 i 3 o profilu technik logistyk. Konkurs był w formie pisemnej. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów z klas 2lg1, 2Lg2, 3Lg1, 3Lg2. Organizatorami konkursu były p. Karolina Barska-Fomin i p. Elżbieta Długosz-Suchecka.

alt

Więcej…
 
Quiz "Wer wird Europameister?" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 12 marca 2018 roku w naszej szkole gościł dyrektor stowarzyszenia Bürger Europas z Berlina – Peter Wolf, który przeprowadził warsztaty na temat Unii Europejskiej z wykorzystaniem quizu „Wer wird Europameister?”.

alt

Więcej…
 
Olimpiada Teologii Katolickiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

7 marca odbył się diecezjalny etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Zespół Szkół Ekonomicznych z Radomia reprezentowały: Emilia Oparcik i Wiktoria Łącka.

alt

Więcej…
 
Relacja z Mistrzostw Radomia w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej pod opieką Pani Ewy Sobień w środę 28 marca 2018 zdobyła Wicemistrzostwo Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych. Pierwszy mecz zakończył się wygraną z IV LO " Chałubińskim " 2:1.

alt

Więcej…
 
Sukces dziewcząt z Ekonomika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Sukces uczennic z Ekonomika podczas Mistrzostw Radomia

Uczennice naszej szkoły zajęły drugie "srebrne" miejsce w piłce siatkowej podczas Mistrzostw Radomia na XIV Olimpiadzie Młodzieży. Razem z opiekunką drużyny panią Ewą Sobień, przekazały zdobyty Puchar na ręce Dyrekcji. 

alt

 
II edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno -Logistycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 17.11.2017r juz po raz drugi w naszej szkole odbył się I etap w ramach II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Uczniowie rywalizują o indeks Wydziału Ekonomicznego UG. Mają szansę także na inne atrakcyjne nagrody, a  sponsorem nagrody głównej w wysokości 5000 zł jest Zarząd Morskiego Parku Gdynia S.A.

Więcej…
 
Mistrzynie Radomia w tenisie stołowym. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Mistrzynie Radomia w tenisie stołowym: Ewelina Starzyńska, Kinga Frączak, Ola Granecka, Marta Mitak oraz Klaudia Prasek razem z opiekunką zwycięskiej drużyny p. Małgorzatą Olszewską przekazały zdobyty puchar na ręce pana dyrektora Rafała Walczaka.

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5