n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Konkurs "Kalendarz adwentowy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w Konkursie na kalendarz adwentowy. Podobnie jak w ubiegłych latach konkurs jest organizowany przez Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Jezyka Niemieckiego w Radomiu, który ma swoją siedzibę w naszej szkole. W tym roku zasady konkursu zostały zmienione ze względu na pandemię - nie przynosimy do szkoły wykonanych kalendarzy, lecz przesyłamy zdjęcia swojej pracy. Regulamin konkursu dostępny jest u wszystkich nauczycieli języka niemieckiego.

alt

 
Konkurs Mistrz Ortografii ZSE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek 15.10.2020 roku rozstrzygnięty został konkurs Mistrz Ortografii Zespołu Szkół Ekonomicznych. Mistrzem został uczeń klasy 1E2 Maciej Kędzierski. Drugie miejsce zajęła Natalia Tarka z klasy 2E2g, trzecie Weronika Machnio z klasy 2E1p. Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zachęcamy do ćwiczeń z zakresu ortografii i interpunkcji języka polskiego oraz udziału w drugiej edycji konkursu.

 
alt
 
IX Szkolny Konkurs Językowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W czwartek 1 października poznaliśmy wyniki IX Szkolnego Konkursu Językowego. I miejsce zajął Łukasz Tarnowski kl. 1Hpt. II miejsce - Małgorzata Szafranowicz kl. 3Lg1, III miejsce - Aleksandra Bąk kl. 3Lg1. Wyróżnieni zostali: Dawid Klimkowski kl. 1Hpt i Dawid Stawinoga kl. 2E1g. Zwycięzcy konkursu odebrali dyplomy i nagrody z rąk Pana Dyrektora Rafała Walczaka.

alt
 
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zestawienie wyników konkursu z jęz. angielskiego. Maksymalna ilość punków do zdobycia to 100.
 
1. Dawid Stawinoga     - 82 pkt.   - NAGRODA GŁÓWNA!!!
2. Mateusz Wójtowicz   - 81 pkt.   - UPOMINEK
3. Wojciech Kaźmierczak- 79 pkt.   - UPOMINEK
4. Aleksandra Bąk     - 77 pkt.   - UPOMINEK
5. Sebastian Pawelec   - 73 pkt.   - UPOMINEK
 
ZWYCIĘZCA OTRZYMA VOUCHER NA ROCZNY KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO CERTYFIKATU ENGLISH FIRST
 
Więcej…
 
Dzień kropki- konkurs PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Zwycięzcy w konkursie na dzieło z kropki : Julia Seredyn klasa 1hpt, Kinga Dobosz klasa 2e1g, Paulina Grzyb klasa 3sp, Mateusz Konopacki klasa 4sp i Jan Piwowarczyk klasa 4sp.

alt

Więcej…
 
Konkurs "Kangur matematyczny" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło nam poinformować, że w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Gabriela Turek z kl. 1E1g zdobyła wyróżnienie. W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 6 uczniów - po 3 w kategoriach Junior i Student. Konkurs poprzedziła sesja próbna. Uczniowie przystąpili do niej 22 maja. Konkurs właściwy odbył się 28  i 29 maja. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników.

 
Zwolnieni z Teorii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dwa projekty realizowane w ramach Olimpiady "Zwolnieni z Teorii" - Strefa Chillout dla Ekonomika i Razem dla Krzysia zostały pomyślnie zakończone. Projekt "Strefa Chillout" zdobył Brązowego Wilka, a teraz ma możliwość zdobyć nagrodę główną Złotego Wilka. W związku z tym na potrzebę projektu chłopaki z klasy 3Lg1 Mikołaj Kotowicz, Janek Gałka, Dawid Wojdat oraz Jakub Tarasiński z 1Hp nagrali filmik reklamujący ich projekt. Wyniki zostaną ogłoszone 16 czerwca 2020 podczas gali finałowej online.

Filmik konkursowy: www.youtube.com/watch

 
Ogólnopolski konkurs "Turbolandeskunde" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 6.03.2020 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu PSNJN "TURBOLANDESKUNDE - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego".

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 18