n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Konkurs "Rachunkowość na wesoło" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W związku ze zbliżającym się Dniem Księgowego wszystkim księgowym i uczącym się księgowości życzymy wszelakiej pomyślności.W ramach tego święta w naszej szkole dnia 06.06.2019r odbył się konkurs"Rachunkowość na wesoło", a także odbyły się ciekawe pokazy prezentacji przygotowanych przez naszych Stypendystów.

alt

Więcej…
 
Pierwsze miejsce chłopców w Trio Baskecie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W środę 5.06.2019 Zespół Szkół Ekonomicznych wziął udział XV Radomskich Igrzyskach Młodzieży w Trio Baskecie koszykówka chłopców zdobywając pierwsze miejsce.

alt

Więcej…
 
Konkurs "Ośmiu Wspaniałych". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Nasza uczennica i wolontariuszka Wiktoria Molendowska z klasy 2 HP została laureatką XX Radomskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".

alt

Więcej…
 
Konkurs "Zabawy językiem polskim". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 03.06.2019 w bibliotece odbył się konkurs "Zabawy językiem polskim". Wzięli w nim udział przedstawiciele klas: 1E1,1E2, 1Lg1, 1Lg2, 1PT, 1SP, 1H. Konkurs składał się z 4 rund: kalambury (narysuj tytuł książki), dokończ i wyjaśnij znaczenie związku frazeologicznego, tabu (sprawdzenie znaczenia znajomości słów) i test - poprawna polszczyzna na co dzień. Było dużo śmiechu i zabawy.

alt

Więcej…
 
Puchar Dyrektora ZSE w siatkówce dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Przechodni Puchar Pana Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w piłce siatkowej dziewcząt zdobyła reprezentacja klasy 2 Lg1,

alt

Więcej…
 
Radomska Olimpiada Młodzieży - Siatkówka Plażowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Reprezentacja dziewcząt i chłopców w piłce plażowej uzyskały awans do finału Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta zajęły czwarte miejsce, chłopcy piąte. W składzie dziewczęta Patrycja Podsiadła 3Lg1, Iza Pluta 2Lg1, Marta Figura 4 E1, Weronika Wójcicka 4E1.

alt

Więcej…
 
Plebiscyt Echa Dnia - Maturzyści 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczennice klasy 4E2 wygrały Plebiscyt Echa Dnia na najsympatyczniejszą klasę maturalną w regionie, a także na najsympatyczniejszą klasę maturalną w powiecie. 2 miejsce w powiecie zajęła klasa 4E1.

alt 

Więcej…
 
Indywidualne Mistrzostwa Radomia w Lekkoatletyce dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 28.05.2019r. dziewczęta pod opieką Katarzyny Pankowskiej reprezentowały naszą szkołę w Indywidualnych Mistrzostwach Radomia w lekkoatletyce szkół ponadgimnazjalnych w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 13