Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Quiz "Wer wird Europameister?" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 12 marca 2018 roku w naszej szkole gościł dyrektor stowarzyszenia Bürger Europas z Berlina – Peter Wolf, który przeprowadził warsztaty na temat Unii Europejskiej z wykorzystaniem quizu „Wer wird Europameister?”.

alt

Więcej…
 
Olimpiada Teologii Katolickiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

7 marca odbył się diecezjalny etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Zespół Szkół Ekonomicznych z Radomia reprezentowały: Emilia Oparcik i Wiktoria Łącka.

alt

Więcej…
 
Relacja z Mistrzostw Radomia w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej pod opieką Pani Ewy Sobień w środę 28 marca 2018 zdobyła Wicemistrzostwo Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych. Pierwszy mecz zakończył się wygraną z IV LO " Chałubińskim " 2:1.

alt

Więcej…
 
Sukces dziewcząt z Ekonomika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Sukces uczennic z Ekonomika podczas Mistrzostw Radomia

Uczennice naszej szkoły zajęły drugie "srebrne" miejsce w piłce siatkowej podczas Mistrzostw Radomia na XIV Olimpiadzie Młodzieży. Razem z opiekunką drużyny panią Ewą Sobień, przekazały zdobyty Puchar na ręce Dyrekcji. 

alt

 
II edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno -Logistycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 17.11.2017r juz po raz drugi w naszej szkole odbył się I etap w ramach II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Uczniowie rywalizują o indeks Wydziału Ekonomicznego UG. Mają szansę także na inne atrakcyjne nagrody, a  sponsorem nagrody głównej w wysokości 5000 zł jest Zarząd Morskiego Parku Gdynia S.A.

Więcej…
 
Mistrzynie Radomia w tenisie stołowym. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Mistrzynie Radomia w tenisie stołowym: Ewelina Starzyńska, Kinga Frączak, Ola Granecka, Marta Mitak oraz Klaudia Prasek razem z opiekunką zwycięskiej drużyny p. Małgorzatą Olszewską przekazały zdobyty puchar na ręce pana dyrektora Rafała Walczaka.

alt

 
Konkurs z języka niemieckiego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 7 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się etap rejonowy Konkursu z języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych/ gimnazjów. Gościliśmy w naszej szkole młodzież z Radomia, Szydłowca, Mniszewa i Belska Dużego.

alt

Więcej…
 
Sukces naszych uczennic w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 05 grudnia 2017r. na obiektach ZST w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym walczyły Panie. Miło nam powiadomić, że dziewczęta pod opieką p. Małgorzaty Olszewskiej w składzie: Ewelina Starzyńska, Kinga Frączak, Marta Mitak oraz Aleksandra Granecka zajęły I miejsce drużynowo i zdobyły tytuł Mistrzyń Radomia 2017/2018.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 7