Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

21 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego w Radomiu.

alt

Więcej…
 
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

11.04.2017r. odbył się etap szkolny VIII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Uczniowie kl. 2E1, 2Lg2 i 3E1 rozwiązywali test w języku niemieckim dotyczący Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Liechtensteinu. Największą wiedzą wykazał się Bartłomiej Senator z kl.2E1. Kolejne miejsca zajęli Jakub Majkowski z kl.3E1 i Bartłomiej Plewiński z kl.2E1. Ci trzej uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie.

alt

autor:Anna Własiuk

 
Konkurs Turbolandeskunde - Die Schweiz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W piątek 24.03.2017 roku gościliśmy w naszej szkole uczestników II etapu Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych "Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego", organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

alt

Więcej…
 
XII Olimpiada Młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Reprezentacja dziewcząt w pice siatkowej po wygranej w eliminacjach awansowała do półfinału i finału XIII Olimpiady Młodzieży i zajęła V miejsce. Gratulujemy.

alt

Więcej…
 
Konkurs ,,Radom jakiego nie znacie" luty. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Przed feriami młodzież “Ekonomika” zebrała się na rozstrzygnięcie konkursu szkolnego “Radom jakiego nie znacie” . Tłumy uczniów z niecierpliwością czekał na rozwiązanie zagadki. Na spotkaniu był obecny pan Dyrektor Rafał Walczak i pani Dyrektor Marzena Burzyńska.

Więcej…
 
Lekcje z ZUS- nasze uczennice w II etapie olimpiady. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu po raz trzeci biorą udział w projekcie „Lekcje z ZUS”. W grudniu 2016 roku odbył się pierwszy etap olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, będącej podsumowaniem projektu „Lekcje
z ZUS”.

Więcej…
 
XV Regionalny Konkurs Ortograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 20 stycznia 2017r w ZSSiH w Radomiu odbył się II etap XV Regionalnego Konkursu Ortograficznego szkół ponadgimnzajlnych. Wzięło w nim udział 3 uczniów naszej szkoły: Bartłomiej Miśtal z kl. 3 Lg, Wiktoria Markiewicz z kl. 1 E1 i Alan Ingram z 1 E1. Dwóch uczniów: Bartłomiej Miśtal i Alan Ingram zakwalifikowało się do finału konkursu, który odbędzie się 10 lutego 2017r. Życzymy powodzenia!

autor: Halina Jelonkiewicz

 
Liga Młodych Logistyków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Pawłowska   

 alt

09.12.2016 odbył się w naszej szkole I etap konkursu LIGA MŁODYCH LOGISTYKÓW organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

 

W konkursie wystartowały 2 zespoły:

  1. uczniowie klasy 3 Lg:
  • Dunal Piotr,
  • Miśtal Bartłomiej,
  • Tkaczyk Dawid;
  1. uczniowie klasy 4 Lg:
  • Gruszka Mateusz,
  • Lipska Natalia,
  • Wanko Cezary.

Uczniowie musieli rozwiązać 20 zadań zamkniętych i 2 zadania otwarte. Każdy zespół miał inne zadania. Konkurs przygotowywały i sprawowały opiekę nad uczniami panie: Magdalena Pawłowska i Ewa Słomczyńska.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 5