n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Klub Europejski
duże małe domyślna
Szkolny Klub Europejski
Uroczystości bł. ks. Bolesława Strzeleckiego w Jastrzębiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

W drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2016 w kościele parafialnym w Jastrzębiu  odbyły się uroczystości wprowadzenia relikwii oraz poświęcenia tablicy upamiętniającej 120. rocznicę urodzin oraz 75-tą śmierci bł. ks. Bolesława Strzeleckiego, pochodzącego z parafii Jastrząb,  nauczyciela Szkoły Handlowej, poprzedniczki naszej szkoły.

Więcej…
 
15 lat wspólnego kolędowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Koncert „15 lat wspólnego kolędowania” w wykonaniu młodzieży Zespołu Szkół Ekonomicznych odbył się 5 stycznia 2017 roku w Domu Pomocy Społecznej „Nad Potokiem” w Radomiu przy ulicy Struga 88.

Więcej…
 
Jasełka. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W ostatnim dniu nauki w roku 2016 społeczność naszej szkoły spotkała się na Jasełkach, które razem z naszym uczniami przygotowały panie Monika Drążyk oraz Ewa Sobień. Po wspólnym kolędowaniu spędziliśmy czas w zespołach klasowych przy wigilijnych stołach.

Więcej…
 
Relacja z wystawy ,,Bohaterowie człowieczeństwa w okupowanej Polsce i Radomiu". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 29.09.2016r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu odbyła się wystawa „Bohaterowie człowieczeństwa w okupowanej Polsce i Radomiu”, która jest efektem realizacji polsko –niemieckich projektów: „Europejczycy dla pokoju” i „Dyskryminacja: Otwórzcie oczy, o wykluczeniu wczoraj i dziś”.

Więcej…
 
Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu zaprasza na wystawę: "Bohaterowie człowieczeństwa w okupowanej Polsce i Radomiu" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 9